Sekiz8


Sipariş Adres formumuzda fatura adresi ayrı teslimat addresi ayrı seçebilmektesiniz. Teslimatınızda bir sorun ve bir problem yaşanmaması adına lütfen adres ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz tam olarak girdiğinizden emin olun.

siparişleriniz kargoya verildikten sonra gsm telefonunuza ve eposta adresinize kargo bilgileriniz gönderilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile yani sizlerle bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Kargo firması belirttiğiniz adreste sizi bulamaz ise kapınıza bir ihbar kagıdı bırakıp kargonuzu size en yakın kargo şubesine teslim etmektedir. ve sizin gidip kargonuzu almanız gerekmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.

ÖNEMLİ NOT ; Kargo firmasından kargonuzu siparişinizi teslim alırken muhakkak kargo dağıtıcısı yetkilisinin yanında kargonuzu kontrol ediniz açıp hasar olup olmadığını teyit ediniz.  Eğer kargonuzda paketinizde veya ürününzde hasar varsa lütfen kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturunuz ve bu tutanakla birlikte bize başvurunuz.  aksi taktirde değişim veya iade talebinize olumlu karşılık veremeyebiliriz

Unvan                                : GUN&PA BİLİŞİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK MAĞAZACILIK ( www.sekiz8.com )

Adres                                 : BAHÇELİ EVLER MAH. İSTİKLAL CAD NO 182 / 4  İLKADIM / SAMSUN

Telefon                              : +90 850 346 46 79

Fax                                     : +90 850 346 46 79

E  Posta                             : info@sekiz8.com

Site Adresi                        : www.sekiz8.com

 

E-Bülten