Sekiz8

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

GUN & PA BİLİŞİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK MAĞAZACILIK TİC.LTD.ŞTİ WWW.SEKİZ8.COM

sekiz8.com dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu
eksiksiz olarak doldurup, anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim aldığınız kargo ile karşı ödemeli olarak
BAHÇELİ EVLER MAH. İSTİKLAL CAD NO 182 / 4  İLKADIM / SAMSUN Türkiye adresine göndermeniz yeterli olacaktır .Ancak anlaşmamız olmayan diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. 15 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz sekiz8.com ?un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3-7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve sekiz8.com?un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli olarak kredi kartınıza ödenecektir. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden sekiz8.com sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için 0850 ............... Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

Sadece Tasarım ve Abiye ürünlerine özel iade işlemi; ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir. Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ve programlar DVD, VCD, CD ve kasetler, kırtasiye malzemeleri ambalajı ve ürün koruma bandının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olması şartına bağlıdır. İç giyim, mayo ve bikini ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmenlik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır. Ayrıca kasa önü ürünlerin iadesi olmamaktadır. İade ve değişimlerde sorun yaşanmaması adına Ayakkabılarınızı ev ortamında, tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz. Etiketleri koparılmış ve yıkanmış ürünler kabul edilmemektedir.
1 ALANA 1 BEDAVA KAMPANYASINDA DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?
1 Alana 1 bedava kampanyasından iade veya değişim yapılabilmesi için kampanyalı kategoriden satın alınan 2 adet ürünün gönderilmesi gerekmektedir. İade veya değişim işlemi 2 ürüne de uygulanacaktır.

KUSURLU ÜRÜN İADELERİ
sekiz8.com? dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisin de www.sekiz8.com Müşteri Hizmetleri 0850 ............. ile temasa geçerek , kargo ücreti ödemeden iade yapabilirsiniz .Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli geri ödenmektedir. Bunun dışında beden uyumsuzluğu, beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda sadece ürün bedeli iade edilir.

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?
Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 15 günü içermektedir. İade ve değişim amaçlı ürün gönderimi yapılırken Sürat Kargo, Yurt içi Kargo . kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen iadenin kargo ücreti göndericiye aittir.

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?
İadeniz sekiz8.com ilgili birimlerine ulaştığında, tarafınıza dönüş yapılarak iade tutarınızı sekiz8.com hesabınıza yükleyerek veya alışveriş yaptığınız banka kartınıza iade işleminiz gerçekleştirilmektedir.
Bu internet sitesi sekiz8.com 'nun kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. sekiz.com , bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
sekiz8.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, sekiz8.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. sekiz8.com 'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
sekiz8.com , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
GUN & PA BİLİŞİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK MAĞAZACILIK TİC.LTD.ŞTİ WWW.SEKİZ8.COM

İADE & DEĞİŞİM İSTEK TALEP FORMUNUZ

Adınız Soyadınız
İletişim Numaranız
Sipariş Numaranız
İade değişim Nedeniniz
Ürün Tarafıma Ulaşmadı,
Hasarlı Kusurlu ÜRÜN,
Yanlış Ürün Renk Secenek VB,
Mesajınız
Talebiniz
Değişim Talep Ediyorum,
Ücret İade Talep Ediyorum,
Süreç
Ürünü Teslim Aldım,
Ürünü İade Ettim Kargoya Verdim,
Ürünü Henüz Kargoya Vermedim,
İade Kargo Firma Ve Takip Bilgileri
E-Bülten