Sekiz8

Biz Kimiz

2011 de İlk adımı attığımız e ticaret sektörüne sizin desteğinizle günden güne yenilenerek büyüyerek yolumuza devam ediyoruz

GUN & PA BİLİŞİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK MAĞAZACILIK TESCİLLİ MARKASI - www.sekiz8.com
sekiz.com Olarak A dan Z ye yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları fiat ve fırsatlarla sizlere sunmaya karar verdik. Yeni Sezon ürünleri aynı zamanda binlerce seçkin markanın 10.000 lerce ürünlerini sizlere sunarken, Özel İndirimli ürünlerde ve üyelerimize özel %70 e varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyaları, üyelerimizle buluşturuyoruz. Müşterilerimize kadın, erkek, ayakkabı-çanta, çocuk, ev &yaşam elektronik, aksesuar, kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Koşulsuz müşteri mutluluğu
Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize GUN & PA BİLİŞİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK MAĞAZACILIK TİC.LTD.ŞTİ. güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Zamanında teslim
tüm ürünleri 24 saatte kargoya verip , tüm türküyeye  48 saatte yerine ulaştırıyoruz. Söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.

Aradığınız herşey A dan Z ye
Mağazamızda binlerce seçkin markanın 10.000 lerce ürünlerini aynı sepette indirim kampanya fırsatları ile sizlere sunmaktadır , üyelerimizi , üyelerimize Özel %70 e varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyalarla buluşturuyoruz.

Unvan                                : GUN&PA BİLİŞİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK MAĞAZACILIK ( www.sekiz8.com )

Adres                                 : BAHÇELİ EVLER MAH. İSTİKLAL CAD NO 182 / 4  İLKADIM / SAMSUN

Telefon                              : +90 850 346 46 79

Fax                                    : +90 850 346 46 79

Gsm : +90 552 303 55 08

Whatsapp                          : +90 552 303 55 08

E  Posta                             : info@sekiz8.com

Site Adresi                        : www.sekiz8.com

Tüm ürünlerimiz tek sepet tek kargo ücreti ve taksit avantajı ile ister kampanya ürünü olsun ister indirimli ürün olsun, bütün ürünleri aynı alışveriş sepetinde toplama ve parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sunuyoruz.

Koşulsuz İade kolaylığı
Üyelerimize 15 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.*
* İade etmek istediğiniz ürünün kozmetik ürünlerde jelatini ya da ambalajı açılmamış, diğer ürünlerimizde ise kullanılmamış olması gerekmektedir.
GUN & PA BİLİŞİM HİZMETLERİ ELEKTRONİK MAĞAZACILIK TİC.LTD.ŞTİ WWW.SEKİZ8.COM
E-Bülten